Konkurss “Augstākā piloTāža”

12.oktobrī Rīgā, LU fizikas un matemātikas fakultātē, mūsu skolas skolēni Ēriks un Aleksandrs Muhini (6.kl.), Anna Koziņeca un Natālija Bebčuka (10.kl.) un Ruslans Šarovs (11.kl.) piedalījās radošajā un inženierijas konkursā “Augstākā piloTāža”, prezentējot savu ideju par iekārtu, kas spētu kritienā pasargāt olu no saplīšanās.

Iekārtas tika testētas krišanā no 2m, 3m, 4m, 7m, 10m un 15 m augstuma. Kaut arī mūsu skolēnu modeļi neizturēja krišanu no 15m augstuma un goda vietu neieguvām, tomēr  3 modeļi no 5 modeļiem ir atzītas un ieguva vērtīgas balvas par radošu pieeju un lietderīgu materiālu izmantošanu, un tas ir:

Ēriks Muhins (6.kl.) ir ieguvis dronu, un viņa brālis Aleksandrs Muhins (6.kl.) Powerbanku. Kā arī Powerbanku ir ieguvusi Anna Koziņeca (10.kl.).

Prieks par Jums, par Jūsu idejām! Novēlu  panākumus arī turpmāk! Esiet aktīvi un radoši!

Paldies Jums par piedalīšanos!

Fizikas skolotāja Oksana Jakovļeva

Citi raksti

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux